Informatyka dla dzieci i nastolatków
IT 

Na rynku szkoleń praktycznych dostępnych jest wiele kursów komputerowych, które są stworzone specjalnie z myślą o dzieciach i nastolatkach. Właśnie ze względu na tę dosyć specyficzną i trudną grupę docelową tematyka takich kursów jest ściśle powiązana z głównymi zainteresowaniami najmłodszych. Praktyczne zajęcia są kierowane przede wszystkich do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 14 lat. W czasie kursu uczestnicy nauczą się m. in. prostego programowania, będą np.

tworzyć proste gry komputerowe. Będą także budować strony internetowe oraz umieszczać je na serwerach. Uczniowie posiądą także podstawową wiedzę i umiejętności w zakresie budowania sieci informatycznych oraz tworzenia blogów. Uczestnicy będą także tworzyli własne fora dyskusyjne oraz będą wykonywali praktyczne zadania z wyszukiwania w internecie potrzebnych wiadomości i danych. Wszystkie praktyczne zajęcia komputerowe są dostosowane do wieku i możliwości uczniów. Są także przedstawiane w interesującej dla nich formie, zatem nauka jest czystą przyjemnością.

Kinga
News Reporter
Dumna matka dwójki dzieci. Z zawodu projektant wnętrz. Jej zainteresowania to wspinaczka wysokogórska. Chętnie jeździ rowerem. Lubi gotować - jej specjalność lazania z zapiekanymi ziemniakami. Czyta książki historyczne.