Możliwe warianty urządzenia kuchni – układ ciągu szafek

Projekt kuchni można sobie wymarzyć, podpatrzeć w jakimś folderze, czy serialu lub po prostu kupić o projektanta. Niemniej jednak wszystkie te wyszczególnione propozycje zawsze opierają się na dostępnych standardach, których raczej nie można zmienić. Bowiem, urządzenie każdego tego typu pomieszczeń musi obejmować dany układ. Tego typu opcji w przypadku kuchni jest sześć. Z czego każdy posiada swoje wady oraz zalety.

Nie mniej jednak w zależności od potrzeb i możliwości przestrzennych spełniają one swoje najbardziej praktyczne funkcje. A zatem najbardziej klasyczną opcją jest układ jednorzędowy, który obejmuje zainstalowanie ciągu szafek na jednej ze ścian pomieszczenia kuchennego. W tym wypadku dostęp do danych stref jest nieco ograniczony. Przeciwieństwem jest układ dwurzędowy, który już nieco zmniejsza wcześniejszy dostęp. Bardziej praktyczną opcja jest układ przypominający literę L, który także posiada wady w postaci dużych odległości pomiędzy strefami.

https://www.amica.pl/produkty/piekarniki/akcesoria-do-piekarnikow
Kinga
News Reporter
Dumna matka dwójki dzieci. Z zawodu projektant wnętrz. Jej zainteresowania to wspinaczka wysokogórska. Chętnie jeździ rowerem. Lubi gotować - jej specjalność lazania z zapiekanymi ziemniakami. Czyta książki historyczne.