Kurs komputerowy średnio zaawansowany dla każdego
IT 

Kursy średnio zaawansowane są przeznaczone dla osób, które znają już podstawy informatyki, a chcą jedynie poszerzać i doskonalić swoją wiedzę i umiejętności. Zakres tematyczny kursu jest dostosowany i rozszerzany w zależności od potrzeb grupy.

Podczas kursów tego typu uczestnicy uczą się np. dokonywać zakupów przez internet.

Dowiadują się, jak odróżnić bezpieczne sklepy internetowe od tych nieuczciwych, jak zamawiać towary i składać ewentualne rezygnacje. Uczą się też dokonywać płatności za zakupy.

Uczestnicy wykonują także zadania praktyczne związane z zakupami online – szukają np. tych samych produktów w najniższych cenach.

Uczestnicy kursu uczą się także zakładać własne konta internetowe: na forach dyskusyjnych, w sklepach internetowych czy portalach społecznościowych. Są także przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa i zachowywania poufności swoich danych w sieci.

Koszty kursu dla osób średnio zaawansowanych to zazwyczaj 200 – 300 zł. Cena jest zależne od ilości godzin zajęciowych.

power bi licencja
Kinga
News Reporter
Dumna matka dwójki dzieci. Z zawodu projektant wnętrz. Jej zainteresowania to wspinaczka wysokogórska. Chętnie jeździ rowerem. Lubi gotować - jej specjalność lazania z zapiekanymi ziemniakami. Czyta książki historyczne.