Związki – kiedy jest najlepszy moment na zaręczyny?

O pięknym pierścionku zaręczynowym marzy prawie każda kobieta, której udało się stworzyć szczęśliwy związek. Jednakże wbrew pozorom jego wybór oraz wręczenie nie jest zadaniem łatwym. Oddanie go w ręce partnerki nie powinno nastąpić w zwykłych okolicznościach, czego są świadomi mężczyźni i przeważnie czekają na ten odpowiedni i wyjątkowy moment. Czas na pierścionek Jednym z dobrych momentów na oświadczyny są wyjątkowe dla partnerów daty.

Lepiej ominąć szerokim łukiem wszelkie święta i oficjalne uroczystości, które sa obchodzone przez wszystkich. Może pamiętasz dzień początku waszego związku – wtedy masz szanse na oświadczyny w rocznice. A może Twoja pamięć jest na tyle nie zawodna, że utkwiła w niej data pierwszego pocałunku. Taki sentymentalizm jest na wagę złota przy wyborze odpowiedniego momentu na wręczenie pierścionka.

Kolejna ciekawą możliwością jest podróż wakacyjna. Jeżeli planujecie wakacje w ciepłych krajach lub inny daleki wyjazd w celu relaksu to również masz okazję na poproszenie swojej wybranki o rękę. Wyjątkowe, choć na pozór zwyczajne zaręczyny można zorganizować bardzo tanim kosztem. Kupując nie tylko piękny pierścionek, ale także np.

ulubione słodycze partnerki wśród których znajdzie małe pudełeczko. Wiele osób wybiera także urodziny swoich drugich połówek. Jednakże nie dla każdego będzie to właściwa chwila, dlatego warto się nad tym rozwiązaniem dobrze zastanowić. Prowadząc rozmowy o przyszłości z wybranka możesz zdać się na odwagę i zapytać w zupełnie niezobowiązujący sposób jakie byłyby oświadczyny jej marzeń.

Spełnienie ich z całą pewnością będzie cudownym przeżyciem. Czasem odpowiedź jest łatwiejsza niż nam się wydaje, a najtrudniejsze jest samo zadanie pytania o wyobrażenia. Jednak warto zdać się na odwagę! Ponieważ oświadczyny przeżywa się potencjalnie tylko raz w życiu i nie powinny być przyjmowane z grymasem na twarzy. Ponieważ mają być źródłem ogromnej radości dla obu stron.

.

funkcje.mapy-navi.com.pl
Kinga
News Reporter
Dumna matka dwójki dzieci. Z zawodu projektant wnętrz. Jej zainteresowania to wspinaczka wysokogórska. Chętnie jeździ rowerem. Lubi gotować - jej specjalność lazania z zapiekanymi ziemniakami. Czyta książki historyczne.