Praktyczne gadżety kuchenne

W sklepach znajdziemy mnóstwo akcesoriów kuchennych o różnych funkcjach. Niektóre z takich gadżetów mogą naprawdę usprawnić kuchenne prace i sprawić, że przyrządzanie posiłków stanie się jeszcze przyjemniejsze. Proste gadżety do przechowywania produktów pozwalają na zachowanie ich świeżości na dłużej.

Zaopatrz się w zatyczki do wina, by trunek zachował swój aromat. Nie zapomnij o pochłaniaczu zapachów do lodówki, by bez obaw przechowywać różnego typu produkty. Jeśli chodzi o krojenie, przydadzą się specjalne nożyki do pizzy, nożyczki do cięcia ziół oraz szatkownica do jajek.

Jeżeli często przyrządzasz ryby, nie zapomnij o pęsecie do ości. Lubisz truskawki? Zaopatrz się w szczypce do szypułkowania owoców. Przydatnym gadżetem jest również spieniacz do mleka.

Mały i poręczny sprawni, że Twoja kawa nabierze wyjątkowego smaku w zaledwie kila chwil. W sklepach znajdziesz także takie ciekawe akcesoria jak suszarka do sałaty, podgrzewacz pieczywa oraz krążek do gotowania mleka, by się nie przypalało.

piekarniki amica do zabudowy
Kinga
News Reporter
Dumna matka dwójki dzieci. Z zawodu projektant wnętrz. Jej zainteresowania to wspinaczka wysokogórska. Chętnie jeździ rowerem. Lubi gotować - jej specjalność lazania z zapiekanymi ziemniakami. Czyta książki historyczne.