Praktyczne gadżety kuchenne

W sklepach znajdziemy mnóstwo akcesoriów kuchennych o różnych funkcjach. Niektóre z takich gadżetów mogą naprawdę usprawnić kuchenne prace i sprawić, że przyrządzanie posiłków stanie się jeszcze przyjemniejsze. Proste gadżety do przechowywania produktów pozwalają na zachowanie ich świeżości na dłużej.

Zaopatrz się w zatyczki do wina, by trunek zachował swój aromat. Nie zapomnij o pochłaniaczu zapachów do lodówki, by bez obaw przechowywać różnego typu produkty. Jeśli chodzi o krojenie, przydadzą się specjalne nożyki do pizzy, nożyczki do cięcia ziół oraz szatkownica do jajek.

Jeżeli często przyrządzasz ryby, nie zapomnij o pęsecie do ości. Lubisz truskawki? Zaopatrz się w szczypce do szypułkowania owoców. Przydatnym gadżetem jest również spieniacz do mleka.

Mały i poręczny sprawni, że Twoja kawa nabierze wyjątkowego smaku w zaledwie kila chwil. W sklepach znajdziesz także takie ciekawe akcesoria jak suszarka do sałaty, podgrzewacz pieczywa oraz krążek do gotowania mleka, by się nie przypalało.

Kinga
News Reporter
Dumna matka dwójki dzieci. Z zawodu projektant wnętrz. Jej zainteresowania to wspinaczka wysokogórska. Chętnie jeździ rowerem. Lubi gotować - jej specjalność lazania z zapiekanymi ziemniakami. Czyta książki historyczne.