Pasjonaci „muzealnych” maszyn
IT

W błędzie są ci, którzy sądzą, że miłośnicy komputerów interesują się wyłącznie tymi najnowszymi maszynami jakie są dostępne w sklepach i które rozpalają emocje wśród wielbicieli gier i multimedialnej rozrywki.

Bardzo dużo fanów informatyki fascynuje się najstarszymi komputerami osobistymi, które wciąż można znaleźć i to w całkiem dobrej kondycji technicznej.

Mało tego – z czasem zyskują one swoistą wartość, albowiem dla koneserów tematu są po prostu gratką.

Można znaleźć je na giełdach komputerowych, a ludzie zainteresowani retro-techniką są gotowi zapłacić za nie sporo pieniędzy.

Z pewnością warto pamiętać o tym, że zanim pojawiły się potężne maszyny o wielkich możliwościach, ludzie grali i pracowali na zupełnie innym sprzęcie.

Gdyby nie on, to rozwój technologii informatycznych na pewno nie potoczyłby się w znanym nam wszystkim kierunku.

Osoby, które są żywo zainteresowane „muzealnymi” komputerami spotykają się na konwentach i utrzymują żywe relacje przez internet.

Jeśli ktoś chce do nich dołączyć, nic nie stoi na przeszkodzie.

www.autoamatorfrance.pl