Bananowa maska do włosów

Jeżeli masz problem z puszącymi się włosami, które nie są podatne na układanie i żadne stylizacje oraz są kruche i łamliwe musisz zadbać przede wszystkim o ich uelastycznienie. Nic w tym celu nie sprawdzi się tak dobrze, jak domowa maska bananowa. Do przygotowania takiej maski potrzebować będziesz oczywiście bananów (wystarczy jeden), bazy (np.

starej maski lub odżywki, która nie sprawdziła się wcześniej) oraz półproduktów wedle własnego uznania i preferencji. Na samym początku dokładnie rozgnieć banana tak, aby powstała z niego jednolita masa. Następnie wymieszaj ją z inną maską lub odżywką i dodaj jeżeli chcesz kilka kropel ulubionego oleju.

Całość dokładnie wymieszaj i nałóż na umyte oraz jeszcze wilgotne włosy. Po takim odżywieniu dobrze jest jeszcze raz umyć włosy, tym razem delikatnym szamponem, aby pozbyć się ewentualnych kawałków banana. Po zabiegu twoje włosy będą nie tylko bardziej gładkie i elastyczne, ale pozostanie na nich także delikatny zapach banana.

www.fundacjamarszzebry.pl
Kinga
News Reporter
Dumna matka dwójki dzieci. Z zawodu projektant wnętrz. Jej zainteresowania to wspinaczka wysokogórska. Chętnie jeździ rowerem. Lubi gotować - jej specjalność lazania z zapiekanymi ziemniakami. Czyta książki historyczne.