Podstawowe kursy cyfrowej obróbki zdjęć
IT 

Podstawowy kurs obróbki zdjęć to koszt około 300 – 500 zł, w zależności od liczby godzin w kursie i wykorzystywanych programów. Z takiego kursu mogą korzystać zarówno uczniowie klas szkół podstawowych jak i dorośli, jeżeli wcześniej nie mieli kontaktu z cyfrową obróbką zdjęć. Co oferują takie kursy? Przede wszystkim podczas zajęć uczestnicy będą korzystać z pełnego, darmowego oprogramowania do obróbki zdjęć. Nauczą się pracy z dyskami przenośnymi – będą przenosić zdjęcia z aparatu, wybierać je i nagrywać na płytę lub pendrive.

Wybrane zdjęcia będą poddawać graficznej obróbce przy wykorzystaniu bezpłatnego programu. Programy mogą różnić się między sobą poziomem trudności. Przed wywołaniem lub wydrukowaniem zdjęć uczestnicy kursu będą także poddawali fotografie prostym korektom. Po opanowaniu podstawowych umiejętności uczestnicy będą wykonywać kartki okolicznościowe oraz pocztówki przy użyciu efektów artystycznych.

Będą mieli także okazję do własnych eksperymentów z fotografia portretowa oraz będą mieli możliwość wykonania pokazu własnych zdjęć.

www.hutartzine.com
Kinga
News Reporter
Dumna matka dwójki dzieci. Z zawodu projektant wnętrz. Jej zainteresowania to wspinaczka wysokogórska. Chętnie jeździ rowerem. Lubi gotować - jej specjalność lazania z zapiekanymi ziemniakami. Czyta książki historyczne.