ECKum

Podstawą nauki są: wiedza teoretyczna o budowie gitary, budowa podstawowych akordów, podstawowe rodzaje sposobów wydobycia dźwięku, strojenie gitary. Naszym narzędziem pracy jest  słuch i rytm. Stosujemy ćwiczenia gitarowe usprawniające zdolności słuchowo – rytmiczne.
grupa wiekowa: 8+

Instruktor
Urszula Czapczyk- absolwentka Szkoły Muzycznej I ST. w Ełku instrument fortepian, czynny nauczyciel i wychowawca, od 15 lat jest gitarzystką. W 2007 roku I nagroda w Finale regionalnym Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej FAMA w Olsztynie, I nagroda na Festiwalu FAMA w Świnoujściu w kategorii Grup Wokalnych. Przygotowuje dzieci i młodzież do udziału w licznych konkursach wokalno – instrumentalnych.
grupa średniozaawansowana i zaawansowana

Instruktor
Witold Rogowski - absolwent Uniwersytetu Warszawskiego magister pedagogiki o specjalności nauczanie początkowe. Pracował jako nauczyciel nauki gry na gitarze w Społecznym Ognisku Muzycznym w Ełku. Od wielu lat członek chóru Kontrapunkt działającym przy Ełckim Towarzystwie Muzycznym.
grupa początkująca

Grafik Zajęć 2016/2017

Zapoznaj się z rozkładem naszych zajęć

Zobacz kiedy, o której i w jakiej sali odbywają się zajęcia Twoje lub Twojego dziecka..

Zobacz grafik

Zajęcia:

FOTO-VIDEO

Warsztaty fotograficzne - różne grupy wiekowe

foto

Zobacz szczegółowo...

MUZYCZNE

Studio Piosenki, Nauka Gry na Gitarze, Zabawa z Piosenką

spiew

Zobacz szczegółowo...

PLASTYCZNE

Studio Malarstwa i Rysunku, ceramika...

plastyka

Zobacz szczegółowo...

TANECZNE

HIP-HOP,  Balet, Zumba...

break dancer

Zobacz szczegółowo...

 

TEATRALNE

Warsztaty Teatralne, ...

teatr

Zobacz szczegółowo...

Galeria fotografii

Warte uwagi

kino eck 250
bilety 250
eck 250