ECKum

Podstawą nauki są: wiedza teoretyczna o budowie gitary, budowa podstawowych akordów, podstawowe rodzaje sposobów wydobycia dźwięku, strojenie gitary. Naszym narzędziem pracy jest  słuch i rytm. Stosujemy ćwiczenia gitarowe usprawniające zdolności słuchowo – rytmiczne.
grupa wiekowa: 8+

instruktor:

PAWEŁ BORZEŃSKI
Absolwent edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Songwriter, gitarzysta. Aktualnie nauczyciel muzyki w szkołach podstawowych, a także instruktor nauki gry na gitarze oraz śpiewu w Szkole Artystycznej w Ełku. Zajmuje się piosenką autorską. Występuje z recitalami autor­skimi (grał m.in. w: Olsztynie, Warszawie, Szczyt­nie, Ełku, Lidzbarku Warmińskim, Halle) oraz na fe­stiwalach piosenki autorskiej i poetyckiej. Laureat III na­grody podczas XII Ogólnopolskiej Giełdy Pio­senki Poetyckiej „Wieczorne Nastroje” w Kwidzynie (2008). Ponadto praktykuje turystykę rowerową oraz podróże na tzw. „autostop’. Nagrody: - Laureat III Nagrody XII Ogólnopolskiej Giełdy Piosenki Poetyckiej ,,Wieczorne Nastroje” w Kwidzynie Udział w na festiwalu Piosenki  Innej w  Lubawie.

Grafik Zajęć 2015/2016

Zapoznaj się z rozkładem naszych zajęć

Zobacz kiedy, o której i w jakiej sali odbywają się zajęcia Twoje lub Twojego dziecka..

Zobacz grafik

Zajęcia:

MUZYCZNE

Studio Piosenki, Nauka Gry na Gitarze, Zabawa z Piosenką

spiew

Zobacz szczegółowo...

TEATRALNE

Warsztaty Teatralne, ...

teatr

Zobacz szczegółowo...

PLASTYCZNE

Studio Malarstwa i Rysunku, ceramika...

plastyka

Zobacz szczegółowo...

TANECZNE

HIP-HOP,  Balet, Zumba...

break dancer

Zobacz szczegółowo...

 

FOTO-VIDEO

Warsztaty fotograficzne - różne grupy wiekowe

foto

Zobacz szczegółowo...

Galeria fotografii

Warte uwagi

kino eck 250
bilety 250
eck 250